Менеджер гурту Onuka Валерія Левицька (ліворуч) та представник агентства Same and friends Ксенія Лазаренко під час пакування захисних костюмів для медиків, виготовлених в межах благодійної ініціативи командою українського дизайнера, Київ, 31 березня 2020 року.
Сцена зі спектаклю «Радуйся, земле». Артисти Інна Назюта та Петро Никитенко. Луцьк. 1991 рік. Фото Валерія Бєлова. Із фондів Укрінформу. Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка – головна театральна сцена Волині в місті Луцьку. У 2019 році театр урочисто відзначив своє 80-ліття, але значну частину трупи складає молодь, зокрема, випускники Волинського училища культури і мистецтв. Волинський театр гастролює в областях Західної України, по країні та за кордоном. З успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях.
Сцена зі спектаклю «Гайдамаки» Волинського академічного музично-драматичного театру. Луцьк. 1991 рік. Фото Валерія Бєлова. Із фондів Укрінформу. Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка – головна театральна сцена Волині в місті Луцьку. У 2019 році театр урочисто відзначив своє 80-ліття, але значну частину трупи складає молодь, зокрема, випускники Волинського училища культури і мистецтв. Волинський театр гастролює в областях Західної України, по країні та за кордоном. З успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях.
Сцена зі спектаклю «Роман Мстиславич – великий князь волинський і галицький» за п’єсою Йосипа Струцюка. У ролі гусляра Христинича – заслужений артист України Микола Ярошенко. Луцьк. 1990 рік. Фото Валерія Бєлова. Із фондів Укрінформу. Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка – головна театральна сцена Волині в місті Луцьку. У 2019 році театр урочисто відзначив своє 80-ліття, але значну частину трупи складає молодь, зокрема, випускники Волинського училища культури і мистецтв. Волинський театр гастролює в областях Західної України, по країні та за кордоном. З успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях.
Гендерний спеціаліст USAID Проєкту "Енергетична безпека" Юлія Галустян під час "круглого столу" на тему: "Жінки в енергетиці-2020. Професійне зростання: виклики, можливості та перспективи" у пресцентрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ", Київ, 5 березня 2020 року.
VINNYTSIA, UKRAINE - FEBRUARY 28, 2020 - Members of civil organizations of Chornobyl liquidators and Afganistan veterans hold placards during the protest action against the funding cutbacks and closing of the regional radiological defence clinic and hospital for war disabled veterans, Vinnytsia, westcentral Ukraine.
Сцена зі спектаклю артистів фольк-шоу-театру «Київська Русь». Суми. 1991 рік. Фото Костянтина Ковпака. Із фондів Укрінформу. Народні традиції та обряди древніх слов’ян лягли в основу репертуару фольк-шоу-театру «Київська Русь» при сумському громадському центрі «Діалог». У композиціях спектаклів творчого колективу, створеного на конкурсній основі, використано історичні матеріали про героїчне минуле русичів. Пісні, ритуали і свята у виконанні акторів органічно доповнили старовинні костюми, гра на старовинних інструментах. Спонсорську підтримку творчому колективу надали сумське виробниче об’єднання «Хімпром» та обласне відділення Українського фонду культури.
Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Олександр Погорілий під час публічного звіту за 2019 рік, Київ, 21 лютого 2020 року.
Заслужений діяч мистецтв В’ячеслав Жила під час інтерв’ю кореспонденту Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ", Київ, 6 лютого 2020 року.
Головний тренер БК "Запоріжжя" Валерій Плеханов (у центрі) під час матчу чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги проти БК "Хімік" (Южне), що завершився поразкою його команди з рахунком 64:85, Запоріжжя, 5 лютого 2020 року.
Робітник приватного акціонерного товариства (ПрАТ) «АвтоКрАЗ») біля готової продукції. Полтавська область. 1990. Фото Павла Здоровила. Із фондів Укрінформу. Автомобілебудування в Україні представлено виробництвом вантажних, легкових автомобілів і автобусів. До 1991 року до автомобілебудівного комплексу входило 4 заводи: для виготовлення легкових автомобілів - Запорізький і Луцький; для виробництва вантажівок - Кременчуцький автозавод; для виробництва автобусів - Львівський автобусний завод. Із 1991 року почався серійний випуск автосамоскидів моделі КРАЗів. Наприкінці 1990-х та початку 2000-х років з'явились нові заводи, на яких було налагоджено виробництво нових моделей автомобілів.
Professional Photo and Video service of Ukrinform online
Phone: +380(44) 299-05-56