Військовослужбовці відпрацьовують висадку з конвертоплана в умовах неможливого приземлення у рамках двосторонніх навчань повітряно-тактичної групи Сил спеціальних операцій Збройних сил США в Європі з відпрацювання спільних завдань з підрозділами Сил спеціальних операцій Збройних сил України, Вінницька область, 19 вересня 2020 року.
KYIV, UKRAINE - MAY 04, 2020 - Hailstones are seen on the ground during the shower, Kyiv, capital of Ukraine.
KYIV, UKRAINE - MARCH 19, 2020 - People sit on the benches in the Taras Shevchenko park, Kyiv, capital of Ukraine.
Сцена зі спектаклю артистів фольк-шоу-театру «Київська Русь». Суми. 1991 рік. Фото Костянтина Ковпака. Із фондів Укрінформу. Народні традиції та обряди древніх слов’ян лягли в основу репертуару фольк-шоу-театру «Київська Русь» при сумському громадському центрі «Діалог». У композиціях спектаклів творчого колективу, створеного на конкурсній основі, використано історичні матеріали про героїчне минуле русичів. Пісні, ритуали і свята у виконанні акторів органічно доповнили старовинні костюми, гра на старовинних інструментах. Спонсорську підтримку творчому колективу надали сумське виробниче об’єднання «Хімпром» та обласне відділення Українського фонду культури.
Заступник міського голови Андрій Москаленко, заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська та начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрій Добош (зліва направо) під час презентації запуску послуги #єМалятко у КНП "Пологовий клінічний будинок № 1", Львів, 25 лютого 2020 року.
Щомісяця з воріт ВАТ «Чернігівавтодеталь» виходить 500 нових «Волг». Чернігів. 2000 рік. Фото Володимира Фаліна. Із фондів Укрінформу. Автомобілебудування в Україні представлено виробництвом вантажних, легкових автомобілів і автобусів. До 1991 року до автомобілебудівного комплексу входило 4 заводи: для виготовлення легкових автомобілів - Запорізький і Луцький; для виробництва вантажівок - Кременчуцький автозавод; для виробництва автобусів - Львівський автобусний завод. Із 1991 року почався серійний випуск автосамоскидів моделі КРАЗів. Наприкінці 1990-х та початку 2000-х років з'явились нові заводи, на яких було налагоджено виробництво нових моделей автомобілів.
Головний режисер, художній керівник театру імені Марії Заньковецької Федір Стригун (ліворуч) із артистами Львівської опери. Львів. 1989 рік. Фото Бориса Криштула. Із фондів Укрінформу. У Львові діє 8 професійних театрів: опери та балету, драматичні імені Марії Заньковецької, імені Леся Курбаса, імені Лесі Українки, «Воскресіння», «І люди, і ляльки», Перший театр і Львівський театр ляльок, 6 театрів-студій та цирк. Місто є значним осередком театрального життя – щороку тут проходять театральні фестивалі, театралізовані карнавали, вуличні вистави на ходулях та вогняні шоу.
Надзвичайний і Повноважний Посол Кенії в Україні /за сумісництвом/ Діксон Ірері Катамбана. Київ. 1994 рік. Фото Анатолія Піддубного. Із фондів Укрінформу. Після проголошення «Акта про незалежність України» 24 серпня 1991 року та грудневого референдуму 1991 року розпочалось визнання України як незалежної держави і встановлення дипломатичних відносин. Сьогодні в Україні нараховується 77 іноземних посольств, 25 Генеральних консульств, 95 Почесних консульств, 22 представництва міжнародних організацій. Україну визнають понад 150 держав світу, з абсолютною більшістю з них встановлено дипломатичні відносини.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Югославія в Україні Гойко Дапчевич. Київ. 1996 рік. Фото Анатолія Піддубного. Із фондів Укрінформу. Після проголошення «Акта про незалежність України» 24 серпня 1991 року та грудневого референдуму 1991 року розпочалось визнання України як незалежної держави і встановлення дипломатичних відносин. Сьогодні в Україні нараховується 77 іноземних посольства, 25 Генеральних консульств, 95 Почесних консульств, 22 представництва міжнародних організацій. Україну визнають понад 150 держав світу, з абсолютною більшістю з них встановлено дипломатичні відносини.
На київській швейній фабриці «Желань» готується нова колекція Михайла Вороніна. Київ. 1998 рік. Фото Володимира Фаліна. Із фондів Укрінформу. Михайло Воронін (1938 - 2012) – багаторазовий переможець престижних міжнародних конкурсів кравецької майстерності; успішний бізнесмен, академік, новатор і раціоналізатор. У період з 1964 по 1998 рік пройшли демонстрації його моделей одягу у більш ніж 60 країнах світу, а продукція під брендом «Михайло Воронін» продається у близько 20 країнах світу. На Алеї Зірок у Києві є зірка Михайла Вороніна.
39-й концертний сезон Запорізького симфонічного оркестру. За пультом диригента – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Редя. Запоріжжя. 1995 рік. Фото Бориса Дворного. Із фондів Укрінформу. Як самостійний вид музичного виконавства диригування склалось у першій половині XIX століття. Тоді й виникла професія диригента. Хоча саме ремесло диригента зародилось набагато раніше, а його корені сягають давніх часів. Давні традиції диригентсько-виконавського мистецтва має й Україна. На її теренах особливо бурхливо розвивалось хорове мистецтво. Як тут не згадати композитора, хормейстера та викладача Олександра Кошиця. Великий внесок у розвиток та популяризацію диригентського виконавства і підготовку кадрів зробили видатні музичні діячі та педагоги України.
Довга дорога до сцени Національної опери України. Київ. 1989 рік. Фото Михайла Черничкіна. Із фондів Укрінформу. Національна опера України продовжує нести велич і красу оперно-балетного мистецтва, збагачувати не тільки українську, а й світову музичну культуру. Слава про оперне мистецтво України, її видатних співаків, про київський балет уже давно сягнула за межі України та Європи.
Professional Photo and Video service of Ukrinform online
Phone: +380(44) 299-05-56