Біла ведмедиця (Ursus maritimus) Кора в відремонтованому басейні зоопарку Брно, Чеська Республіка, 13 вересня 2020 року.
Учасники пресконференції, присвяченій важливості проведення ефективних інформаційних кампаній під час пандемії COVID-19, у пресцентрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ", Київ, 20 серпня 2020 року.
KYIV, UKRAINE - AUGUST 14, 2020 - A banner is pictured during a rally in solidarity with Belarusian protesters and workers who have gone on strike after the presidential election outside the Embassy of the Republic of Belarus, Kyiv, capital of Ukraine. Ukrinform. /KDR/
LANCHYN, UKRAINE - JUNE 25, 2020 - Rescuers clean the canal from plant debris, Lanchyn village, Nadvirna district, Ivano-Frankivsk Region, western Ukraine. Ukrinform. /KDR/
Перехожі на вулиці міста, Київ, 11 травня 2020 року.
Акторська родина: Юрій Дорошенко, Людмила Папірня-Дорошенко та їхній син Данило на вулиці Луцька. 1991 рік. Фото Валерія Бєлова. Із фондів Укрінформу. Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка – головна театральна сцена Волині в місті Луцьку. У 2019 році театр урочисто відзначив своє 80-ліття, але значну частину трупи складає молодь, зокрема, випускники Волинського училища культури і мистецтв. Волинський театр гастролює в областях Західної України, по країні та за кордоном. З успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях.
Щомісяця з воріт ВАТ «Чернігівавтодеталь» виходить 500 новеньких «Волг». Чернігів. 2000 рік. Фото Володимира Фаліна. Із фондів Укрінформу. Автомобілебудування в Україні представлено виробництвом вантажних, легкових автомобілів і автобусів. До 1991 року до автомобілебудівного комплексу входило 4 заводи: для виготовлення легкових автомобілів - Запорізький і Луцький; для виробництва вантажівок - Кременчуцький автозавод; для виробництва автобусів - Львівський автобусний завод. Із 1991 року почався серійний випуск автосамоскидів моделі КРАЗів. Наприкінці 1990-х та початку 2000-х років з'явились нові заводи, на яких було налагоджено виробництво нових моделей автомобілів.
Головний щит управління ділянкою кальцинації на Миколаївському глиноземному заводі. Миколаїв. 1999 рік. Фото Олександра Кремка. Із фондів Укрінформу. Миколаївський глиноземний завод – найбільше в Україні і Європі підприємство кольорової металургії, оснащене сучасним обладнанням. Введене в експлуатацію в 1980 році. Із 2000 року завод приватизувала російська алюмінієва компанія РУСАЛ. Із 2017 року частину акцій заводу купила швейцарська компанія «Glenсore». Законність приватизації заводу нині перевіряє на державному рівні тимчасова слідча комісія.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Раджендра Раї Кумар. Київ. 1996 рік. Фото Анатолія Піддубного. Із фондів Укрінформу. Після проголошення 24 серпня 1991 року «Акта про незалежність України» та грудневого референдуму 1991 року розпочалось визнання України як незалежної держави і встановлення дипломатичних відносин. Сьогодні в Україні нараховується 77 іноземних посольства, 25 Генеральних консульств, 95 Почесних консульств, 22 представництва міжнародних організацій. Україну визнають понад 150 держав світу, з абсолютною більшістю з них встановлено дипломатичні відносини.
Дніпро-Бузький морський порт в акваторіях Бузько-Дніпровського регіону. Вхід суден у порт і вихід із порту здійснюється цілодобово. Миколаївська область. 1998 рік. Фото Олександра Кремка. Із фондів Укрінформу. Дніпро-Бузький морський торговельний порт – морський порт на лівому березі Бузького лиману в районі Руської коси був відкритий у 1978 році як підрозділ Миколаївського глиноземного заводу. Із 2000 року це – державне підприємство «Морська державна адміністрація Дніпро-Бузького морського порту», підпорядковане Міністерству транспорту та зв’язку України. Після реорганізації розпорядженням Міністерства 2008 року Дніпро-Бузький морський торговельний порт приєднано до Миколаївського морського торговельного порту. Порт має 10 причалів, дві залізничні колії, автомобільні під'їзди. Вхід суден у порт і вихід із порту здійснюється цілодобово.
Основний склад театру на чолі з директором Дмитром Чибаруком. Івано-Франківська область. Коломия. 1996 рік. Фото Володимира Миговича. Із фондів Укрінформу. Коломийський академічний обласний український драматичний театр носить ім’я просвітителя, священика, драматурга і композитора, засновника театру в Галичині Івана Озаркевича. У 1848 році його вистава «Дівка на виданні», за п’єсою Івана Котляревського, була першою виставою театру в Коломиї. У 1920-1939 роках цей театр відігравав значну роль у суспільному та мистецькому житті галичан. У його репертуарі завжди були вистави за п’єсами Тараса Шевченка, Івана Франка, Ольги Кобилянської, Гната Хоткевича, Вільяма Шекспіра.
Київ і кияни. Дуже «смішний» товар. Київ. 1999 рік. Фото Сергія Кузнєцова. Із фондів Укрінформу. Складна і затяжна економічна криза 1990-х років була наслідком політичної кризи, імпульсом для якої був розпад СРСР. Криза характеризувалась комплексом проблем: річні невиплати заробітних плат, борги за комунальні послуги, банкрутство ощадбанку країни, гіперінфляція, товарний дефіцит, відсутність власної грошової одиниці тощо. За 1992 рік гроші знецінились у 21 раз, за 1993 рік – у 103 рази. Таких темпів інфляції не знала тоді жодна країна світу. Люди втратили свої заощадження, різко знизився рівень життя більшості населення.
Professional Photo and Video service of Ukrinform online
Phone: +380(44) 299-05-56