Портрет чехословацького політика, громадського діяча Мілади Горакової, яку було страчено 27 червня 1950 року владою ЧСР за сфабрикованим звинуваченням, під час вшанування її пам’яті, Чехія, 26 червня 2020 року.
KYIV, UKRAINE - APRIL 24, 2020 - Ex-President of Georgia Mikheil Saakashvili heads to the extraordinary meeting of the Verkhovna Rada of Ukraine, Kyiv, capital of Ukraine.
KYIV, UKRAINE - APRIL 16, 2020 - Bicycles lie on a street during a dust storm in Kyiv, capital of Ukraine. Ukrinform. /KDR/
Артистка театру Людмила Папірня-Дорошенко в ролі Оксани у спектаклі «Бояриня». Луцьк. 1991 рік. Фото Валерія Бєлова. Із фондів Укрінформу. Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка – головна театральна сцена Волині в місті Луцьку. У 2019 році театр урочисто відзначив своє 80-ліття, але значну частину трупи складає молодь, зокрема, випускники Волинського училища культури і мистецтв. Волинський театр гастролює в областях Західної України, по країні та за кордоном. З успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях.
Сцена зі спектаклю «Роман Мстиславич – великий князь волинський і галицький» за п’єсою Йосипа Струцюка. У ролі київського князя Рюрика – заслужений артист України Олександр Пуц. У ролі привида князя Василька – артист Богдан Ляхович. Луцьк. 1990 рік. Фото Валерія Бєлова. Із фондів Укрінформу. Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка – головна театральна сцена Волині в місті Луцьку. У 2019 році театр урочисто відзначив своє 80-ліття, але значну частину трупи складає молодь, зокрема, випускники Волинського училища культури і мистецтв. Волинський театр гастролює в областях Західної України, по країні та за кордоном. З успіхом проходять його виступи в Києві та на українських і міжнародних фестивалях.
Сцена зі спектаклю «Дон Жуан». У ролі Анни – Жанна Калантай, у ролі Дон Жуана – народний артист України Степан Олексенко. Київ. 1988 рік. Фото Володимира Самохоцького. Із фондів Укрінформу. Понад століття зачаровує багатьох глядачів з усієї України своїми талантами сцена столичного драматичного театру імені Івана Франка. У його історію вписані імена відомих режисерів: Леся Курбася, Коте Марджанішвілі. Над музичним оформленням вистав плідно працювали тут композитори: Костянтин Данькевич, Левко Ревуцький, Олександр Білаш, Мирослав Скорик. У жовтні 1994 року театру надано статус Національного. Театральний колектив добре знають за кордоном, останніми роками він гастролював у Німеччині, Австрії, Греції, Югославії, Італії, Польщі.
У кабіні нового автомобіля. Кременчук. Полтавська область. 1990. Фото Павла Здоровила. Із фондів Укрінформу. Автомобілебудування в Україні представлено виробництвом вантажних, легкових автомобілів та автобусів. До 1991 року до автомобілебудівного комплексу входило 4 заводи: для виготовлення легкових автомобілів – Запорізький і Луцький; для виробництва вантажівок – Кременчуцький автозавод; для виробництва автобусів – Львівський автобусний завод. Із 1991 року почався серійний випуск автосамоскидів моделі КрАЗів. Наприкінці 1990-х та початку 2000-х років з'явились нові заводи, на яких було налагоджено виробництво нових моделей автомобілів.
У цеху Запорізького виробничого об’єднання «АвтоЗАЗ». Запоріжжя. 1994 рік. Фото Бориса Дворного. Із фондів Укрінформу. Автомобілебудування в Україні представлено виробництвом вантажних, легкових автомобілів і автобусів. До 1991 року до автомобілебудівного комплексу входило 4 заводи: для виготовлення легкових автомобілів - Запорізький і Луцький; для виробництва вантажівок - Кременчуцький автозавод; для виробництва автобусів - Львівський автобусний завод. Із 1991 року почався серійний випуск автосамоскидів моделі КРАЗів. Наприкінці 1990-х та початку 2000-х років з'явились нові заводи, на яких було налагоджено виробництво нових моделей автомобілів.
Дніпро-Бузький морський порт в акваторіях Бузько-Дніпровського регіону. Вхід суден у порт і вихід із порту здійснюється цілодобово. Миколаївська область. 1998 рік. Фото Олександра Кремка. Із фондів Укрінформу. Дніпро-Бузький морський торговельний порт – морський порт на лівому березі Бузького лиману в районі Руської коси був відкритий у 1978 році як підрозділ Миколаївського глиноземного заводу. Із 2000 року це – державне підприємство «Морська державна адміністрація Дніпро-Бузького морського порту», підпорядковане Міністерству транспорту та зв’язку України. Після реорганізації розпорядженням Міністерства 2008 року Дніпро-Бузький морський торговельний порт приєднано до Миколаївського морського торговельного порту. Порт має 10 причалів, дві залізничні колії, автомобільні під'їзди. Вхід суден у порт і вихід із порту здійснюється цілодобово.
Київ і кияни. Кожен заробляє як може. Звучать забуті романси. Київ. 1999 рік. Фото Сергія Кузнєцова. Із фондів Укрінформу. Складна і затяжна економічна криза 1990-х років була наслідком політичної кризи, імпульсом для якої був розпад СРСР. Криза характеризувалась комплексом проблем: річні невиплати заробітних плат, борги за комунальні послуги, банкрутство ощадбанку країни, гіперінфляція, товарний дефіцит, відсутність власної грошової одиниці тощо. За 1992 рік гроші знецінились у 21 раз, за 1993 рік – у 103 рази. Таких темпів інфляції не знала тоді жодна країна світу. Люди втратили свої заощадження, різко знизився рівень життя більшості населення.
Прем’єр-міністр Республіки Польща Юзеф Олекси залишив посаду після звинувачення його у співпраці з іноземною розвідкою. 1995 рік. Репродукція Володимира Фаліна. Із фондів Укрінформу. Польща першою визнала незалежність України в 1991 році. Відтоді обидві держави сприймають одна одну як стратегічні партнери. Це сприйняття збереглося протягом майже тридцяти років, сповнених радикальних змін в міжнародному середовищі та внутрішніх політичних трансформацій в обох державах. Стан двосторонніх відносин між ними продовжує бути одним із визначальних факторів регіональної стабільності.
Це називається – перебрав. Київ. 1992 рік. Фото Анатолія Колесника. Із фондів Укрінформу. Складна і затяжна економічна криза 1990-х років була наслідком політичної кризи, імпульсом для якої був розпад СРСР. Криза характеризувалась комплексом проблем: річні невиплати заробітних плат, борги за комунальні послуги, банкрутство ощадбанку країни, гіперінфляція, товарний дефіцит, відсутність власної грошової одиниці тощо. За 1992 рік гроші знецінились у 21 раз, за 1993 рік – у 103 рази. Таких темпів інфляції не знала тоді жодна країна світу. Люди втратили свої заощадження, різко знизився рівень життя більшості населення.
Professional Photo and Video service of Ukrinform online
Phone: +380(44) 299-05-56